Rivijera sigurna protiv Berana

Budvanska rivijera je upisala očekivanu pobjedu protiv Berana (31:22), u premijernom meču 8. kola Prve muške lige.
Ažurirano: 26.11.2011. 17:10h

Gosti su jedino vođstvo imali u 1. minutu (1:0), a priključak su držali do 5:5, kada je uslijedila serija Budvana od 4:0, čime je domaćin uhvatio zalet za sigurnu pobjedu. Najveću razliku Rivijera je imala u finišu meča, kada je vodila 29:18..

Budvani su, tako, stigli do pete pobjede, dok je Berane doživjelo sedmi poraz.

Od 18 časova sastaju se Mojkovac - Cepelin, dok sat vremena kasnije počinje duel u Pljevljima između Rudara i Sutjeske. Odložen je meč Sedmerac - Lovćen zbog dvomeča Cetinjana protiv Benfike, u 3. kolu Kupa kupova.

Budvanska rivijera – Berane 31:22 (13:7)

Budva – Mediteranski sportski centar. Gledalaca: 200. Sudije: Kažanegra i Vujačić (Podgorica). Sedmerci: Budvanska rivijera 4 (2), Berane 1 (1). Isključenja: Budvanska rivijera 4, Berane 8 minuta.

Budvanska rivijera: Vuković 1, Koćalo 4, Vujović, Potparić 4, Lakić 3, Bulajić 5, Mijušković, Bubanja, Suknović 5, Milić 4, Kaluđerović 3, Stojanović 2, Ćeranić, Božović, Delić.

Berane: Kujović, Čampar, Marsenić 4, D. Barjaktarović, Bogavac, Babović 3, Zonjić 4, Pešić, V. Barjaktarović, N. Popović, Đ. Popović., Ivanović, Trifunović 4, Dervišević 2, Čukić 5.