Mojkovac siguran protiv Berana

Gosti su u 2. minute poveli 2:0, ali je Mojkovac do 13. minuta napravio seriju od 10:0 (10:2) i već tada prelomio meč.
57 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 19.11.2011. 19:28h

Šampion je upisao planiranu pobjedu, ukupno šest u prvenstvu, drugu uzastopnu od kada je Nenad Kraljevski preuzeo kormilo od Branislava Zeljkovića – Mojkovčani su večeras na svom parketu savladali Berane 28:22, u meču 7. kola Prve muške lige.

Gosti su u 2. minute poveli 2:0, ali je Mojkovac do 13. minuta napravio seriju od 10:0 (10:2) i već tada prelomio meč. Istina, Beranci su u 54. minute priprijetili kod 23:21, ali je domaćin u finišu dodao gas i rutinski stigao do sigurne pobjede.

U prvom meču današnjeg programa, Sutjeska je u Baru savladala Sedmerac 30:29 (15:19). U toku je meč Rudar - Cepelin.

Za 1. decembar odložen je duel Lovćena i Budvanske rivijere.

Mojkovac - Berane 28:22 (17:10)

Mojkovac - Dvorana ŠC „Vuksan Đukić“. Gledalaca 700. Sudije: Filiš i Predrag Martinović (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 3 (2), Berane 2 (2). Isključenja : Mojkovac 8, Berane 4 minuta.

Mojkovac: Cvetković, Rondović, Bogavac, Radojević, Danić 6, Rakočević 3, Tomović, Drobnjak, Žurić 2, Ljubojević 4, Mišnić, Dapčević 9 (2), Drakulović 4, Popović, Savić, Kruščić.

Berane: Agović, Čampar, Marsenić 5 (2), D. Barjaktarović, Bogavac 5, Babović 1, Zonjić 1, Pešić, V. Barjaktarović, Popović, Fatić 1, Ivanović, Trifunović 6, Dervišević 3, Čukić.