Poraz Bisera u Beogradu

Najmlađi sastav u ovom takmičenju (kadetska reprezentacija Crne Gore) je večeras u Beogradu izgubio od Radničkog 37:23 (18:9), u utakmici 7. kola.
Ažurirano: 08.11.2011. 19:13h

Rukometašice Bisera doživjele su i peti poraz u Regionalnoj ligi - najmlađi sastav u ovom takmičenju (kadetska reprezentacija Crne Gore) je večeras u Beogradu izgubio od Radničkog 37:23 (18:9), u utakmici 7. kola.

Izabranice Sandre Kolaković su kako-tako odolijevale do 24. minuta (10:6), ali je iskusniji Radnički do poluvremena povećao prednost na devet golova razlike, dok u nastavku dileme nije bilo.

Radnički je upisao prvu pobjedu nakon pet poraza.

Radnički - Biseri 37:23 (18:9)

Beograd – Dvorana: "Banjica". Gledalaca: oko 150. Sudije: Antić i Jakovljević (Srbija). Isključenja: Radnički 8, Biseri 8 minuta. Sedmerci: Radnički 4 (4), Biseri 4 (2)

Radnički: N. Kolundžić, Pantić, Živković, Đorđević 6, Milovanović 2, T. Kolundžić 1, Žarković 5, Grbić, Blanuša 4, Jovanović 1, Čović 4, Garović 1, Kostić 2, Varda 2, Jović 1, Jukopila 8.

Biseri: Perović, Đurković, Despotović 6, Goranović 1, Ivanović, Kaluđerović 1, Klikovac 3, Kostić, Mihajlović, 1, Mugoša 2, Perazić 1, Rakočević 2, Rečević 1, Simonović 3.