Remi Sutjeske i Budvanske rivijere

RK Sutjeska - Metalurg, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 29.10.2011. 18:59h

Rukometaši Sutjeske nijesu uspjeli da osvoje cio plijen protiv Budvanske rivijere, a glavni krivac je golman gostiju Mile Mijušković, rođeni Nikšićanin i bivši igrač Sutjeske, koji je u presudnim momentima bio na visini zadatka.

Budvani su prvi dio igre riješili u svoju korist (11:10), a nakon odmora, tačnije u 36. minutu, vodila su 14:11. Ipak, domaćin se brzo oporavio i u 44. minutu stigao do izjednačenja 17:17. Od tog trenutka igralo se gol za gol, tako da je meč okončan remijem.

Treba napomenuti da su Nikšićani imali meč u rukama, međutim, čini se da su arbitri u posljednjim trenucima greškom svirali korake, što je izazvalo dosta nervoze u domaćem taboru nakon meča.

Sutjeska – Budvanska rivijera 22:22 (10:11)

Cetinje - Dvorana Sportskog centra. Gledalaca: 300. Sudije: Beharević, Čavor (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 1 (0), Budvanska rivijera 3 (2). Isključenja: Sutjeska 4, Budvanska rivijera 6 minuta.

Sutjeska: Rajković (13 odbrana), Jocović, Bojanić, Damjanović, Bulajić 4, Blečić 1, Šekarić, Đođić 2, Nikitović, Blagojević 3, Adžić 3, Vučković 3, Nikolić 5, Radulović 1.

Budvanska rivijera: Mijušković (19 odbrana i sedmerac), Šljukić, Vuković, Koćalo 6, Vujović, Potparić 3, Lakić 1, Bulajić 2, Bubanja, Suknović 3 (1), Mijić 3, Kaluđerović 3 (1), Stojanović 1, Ćeranić, Božović, Delić.