Rukometaši Sutjeske bolji od Berana

Izabranici Zorana Kastratovića od sredine prvog poluvremena preuzeli su stvari u svoje ruke, i na odmor otišli sa 6 golova viška (14:8).
Bogdan Nikolić, Foto: Www.rknexe.hr
Ažurirano: 20.10.2011. 18:30h

Rukometaši Sutjeske potpuno zasluženo stigli su do druge prvenstvene pobjede.

U nastavku meča priliku da igraju dobili su gotovo svi igrači, s obzorom na to, da je ovo bila Nikšićanima četvrta utakmica za samo šest dana.

Sutjeska - Berane 23:17 (14:8)

Nikšić - Dvorana Sportskog centra. Gledalaca: 100.Sudije: Bailović (Bar), Mlatišuma (Pljevlja). Sedmerci: Sutjeska 3 (1), Berane 2 (1). Isključenja: Sutjeska 4, Berane 8 minuta.

Sutjeska: Rajković (dvije odbrane), Jocović (15 odbrana i sedmerac), Bojanić, Blečić 4, Blagojević 3, Šekarić 1, Ašanin 1, Kaluđerović 1, Đođić 2, Nikitović, Trifunović 6 (1), Bulajić, Nikolić 4, Čizmović 1.

Berane: Pešić 1 (12 odbrana), Agović, Ivanović, Čampar, Marsenić, D. Barjaktarović, Bogavac 1, Babović 2, Zonjić 4 (1), Đ.Popović, V. Barjaktarović, Fatić, Trifunović 4, N. Popović, Dervišević 2, Čukić 3.