Prva pobjeda Berana

Izabranici Jovice Barjaktarovića savladali su danas na svom parketu cetinjski Cepelin 27:22 (14:9), u zaostaloj utakmici drugog kola Prve muške lige.
326 pregleda 0 komentar(a)
Jovica Barjaktarović, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 12.10.2011. 15:36h

Rukometa[i Berana upisali su prvu pobjedu u prvenstvu - izabranici Jovice Barjaktarovića savladali su danas na svom parketu cetinjski Cepelin 27:22 (14:9), u zaostaloj utakmici drugog kola Prve muške lige.

Cetinjani su vodili samo na početku meča, (5:3), a održavali su priključak do posljednjih desetak minuta prvog poluvremena (9:9). Od tog trenutka pa do 36. minuta, Beranci su serijom 9:0 stigli do vođstva od 18:9 i tada prelomili meč. Gosti su do kraja uspjeli samo da priprijete kod 19:22, ali nijesu imali snage za konačan preokret…

Berane – Cepelin 27:22 (14:9)

Berane – Hala sportova pod Jasikovcem. Gledalaca: 150. Drekalović (Podgorica) i Crnogorac (Pljevlja). Sedmerci: 3 (1), Cepelin 3 (3). Isključenja: Berane 12, Cepelin 10 minuta.

Berane: Agović, Čampar 1, Marsenić 2, D. Barjaktarović, Bogavac 3, Babović 2, Zonjić 1, Ramusović, Pešić, V. Barjaktarović, Popović, Fatić 1, Ivanović, Trifunović 8, Dervišević 3, Čukić 6.

Cepelin: Knežević, Radović 1, Simović 2, Bojović, Martinović, Krivokapić 4, Peruničić 4, Damjanović 6, Raičević, D. Lipovina 4, Ćeranić 1, N. Lipovina.