Pobjede Đera i Olkima

U pobjedu mađarskog tima Jovanka Radičević je ugradila dva gola, dok je Marija Jovanović upisala tri pogotka u trijumfu nad Dinamom iz Volgograda
Mara Jovanović, Foto: Arhiva "Vijesti"
Ažurirano: 09.10.2011. 17:33h

Nakon ubjedljivog poraza od Randersa, Đer se probudio - prvi favorit za osvajanje Lige šampiona savladao je Mec sa 28:23.

U pobjedu mađarskog tima Jovanka Radičević je ugradila dva gola, a najefikasnija je bila Anita Gorbic sa 10 (dva iz penala).

Najbolja igračica Francuskinja, koje su bile u igri do 54. minuta (24:22), bila je Alison Pino sa sedam pogodaka.

Olkim je upisao drugi trijumf i pridružio se Ićaku na vrhu grupe D. Rumunke su na svom terenu savladale Dinamo iz Volgograda (31:26), a crnogorska reprezentativka Marija Jovanović je postigla tri gola.

Odlična je bila Sanela Knezović, koja je početkom drugog poluvremena na golu zamijenila Talidu Tolnai i završila meč sa osam odbrana.