Izuzimajući čuvara mreže domaćeg tima, svi igrači Sutjeske do kraja meča uspjeli su da se upišu u strijelce.
72 pregleda 0 komentar(a)
Mirko Majić, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 04.10.2011. 18:45h

Rukometaši Sutjeske potpuno zasluženo stigli su do prve prvenstvene pobjede, savladavši Rudar u zaostalom meču prvog kola Prve lige.

Izabranici Zorana Kastratovića od samog starta kontrolisali su i igru i rezultat. Sredinom prvog dijela Nikšićani su imali četiri gola prednosti (7:3), a sa istom razlikom okončali su prvi dio igre (15:11). Sve dileme oko pobjednika, Sutjeska je riješila na startu drugog poluvremena serijom 3:0 za vođstvo od 18:11.

Sutjeska – Rudar 34:26 (15:11)

Nikšić – Dvorana: „Sportskog centra“. Gledalaca: 100. Sudije: Vujačić, Kaluđerović (Cetinje). Sedmerci: Sutjeska 3 (0), Rudar 3 (3). Isključenja: Sutjeska 8, Rudar 10 minuta.

Sutjeska: Jocović (šest odbrana), Bojanić (dvije odbrane), Rajković, Čizmović 2, Trifunović 3, Blagojević 2, Šekarić 2, Čolaković 1, Blečić 1, Ašanin 2, Nikolić 5, Kaluđerović 3, Majić 6, Đođić 3, Vučković 2, Nikitović 2.

Rudar: Anđelić (tri odbrane i sedmerac), Marković (pet odbrana), Mašković 5 (2), Grujičić 6, Lacmanović 6, Matović 2, Purić, Tošić 1, Crnogorac 2, Peruničić, Lučić 4 (1), Lika.