Šampion jači od novajlije

Aktuelni šampion Mojkovac je u Kokotima savladao debitanta u Prvoj ligi Cepelin sa 36:25, ali je meč bio neizvjestan do sredine drugog poluvremena.
Mojkovac, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 03.10.2011. 22:08h

Branilac titule je u prvom kolu upisao ubjedljivu pobjedu, ali rezultat zna da vara - aktuelni šampion Mojkovac je u Kokotima savladao debitanta u Prvoj ligi Cepelin sa 36:25, ali je meč bio neizvjestan do sredine drugog poluvremena.

Naime, mladi cetinjski tim je na poluvrijeme otišao sa neriješenim rezultatom, a nakon odmora nekoliko puta imao i dva gola prednosti. Prvak se, međutim, uozbiljio u posljednjih 15 minuta, pojačao tempo i slavio sa 36:25.

Cepelin - Mojkovac 25:36 (15:15)

Podgorica - Dvorana „Reks”. Gledalaca: 150. Sudije: Pavićević i Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Cepelin 1 (1), Mojkovac 2 (2). Isključenja: Cepelin 2, Mojkovac 6 minuta.

Cepelin: Rajković, Knežević, Radović 5, Vujović 6, Brnović, Jabučanin, Đuričković 1, Peruničić 4, Damjanović 8, Marković, B. Jabučanin 1, Pavićević, Lipovina.

Mojkovac: Cvetković, Bogavac 5, Radojević, Rakočević 2, Tomović, Drobnjak, Sošić, Žurić 5, Ljubojević 7, Rondović, Dapčević 5, Drakulović 3, Popović 3, Danić 3, Savić, Kruščić 2.