Mojkovac bolji od Rudara

U ekipi Mojkovca istakli su se golman Cvetković sa 12 odbrana i Bogavac sa šest golova, a kod gostiju Lučić sa11 golova i golman Anđelić sa 11 odbrana.
73 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 02.04.2011. 20:46h

Utakmica sa puno preokreta, rezultat je u prvom poluvremenu čak sedam puta izjednačavan, a gosti su u 14. minutu vodili 6:5. Iskusni Mojkovčani su, ipak, na kraju prvog poluvremena otišli na odmor sa dva gola viška - 15:13. U drugom poluvremenu Pljevlaci su izjednačili u 48. minutu (20:20), a onda i pet minuta kasnije (22:22), ali od 54. minuta domaći su preuzeli vođstvo i zadržali ga do kraja.

Sjutra se sastaju Lovćen i Sutjeska (18 časova).

Mojkovac - Rudar 26:23 (15:13)

Mojkovac - Dvorana školskog centra “Vuksan Đukić”. Gledalaca: 800. Sudije: Pavićević, Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 5 (3). Rudar 2 (2). Isključenja: Mojkovac 10 minuta, Rudar 10 minuta.

Mojkovac: Cvetković (12 odbrana), Bogavac 6, Radojević 1, Zonjić 4, Rakočević 2, Žurić 1, Adžić 3, Ljubojević 3, Koska, Drakulović, Jaćimović 2, Savić 4, Kruščić, Trifunović.

Rudar: Anđelić (11 odbrana), Jablan 1, Mašković, Grujičić 1, Lacmanović 2, Matović, Kovačević 1, Crnogorac, Sošić 1, Milić 3, Lučić 11, Kaluđerović 2, Koćalo 1, Simović.