Mojkovac siguran protiv Sutjeske

U ekipi Mojkovca su se istakli golman Cvetković i kapiten Bogavac a kod gostiju Blečić i Nikolić.
85 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 19.03.2011. 20:38h

Rukometaši Mojkovca savladali su večeras na svom terenu ekipu Sutjeske 22:18, u premijernoj utakmici 13. kolu Prve muške lige.

Izabranici Branislava Zeljkovića zasluženo su slavili, jer su gosti samo u dva navrata imali neriješen rezultat, i to na početku utakmice (3:3, 4:4). Lider je nakon toga dodao gas, i do poluvremena stekao pet golova prednosti. Mojkovčani su u nastavku rutinski sačuvali prednost i upisali osmu prvenstvenu pobjedu.

Preostala dva meča ovog kola igraju se u nedjelju, a sastaju se Berane - Lovćen (19 časova), odnosno Mornar - Rudar (18).

Mojkovac - Sutjeska 22:18 (13:8)

Mojkovac - Dvorana školskog centra „Vuksan Đukić“. Gledalaca: oko 800. Sudije Pavićević i Ražnatović (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 3 (1), Sutjeska 1 (0). Isključenja : Mojkovac 8, Sutjeska 6 minuta.

Mojkovac: Cvetković (17 odbrana), Bogavac 4, Radojević 2, Zonjić 2, Rakočević, Tomović, Žurić 3, Adžić 2, Ljubojević 3, Koska, Popović, Jaćimović 3, Savić 1, Trifunović 2.

Sutjeska: Jocović (sedam odbrana), Nikitović 1, Blečić 5, Blagojević, Bulajić, Ašanin 2, Majić 2, Kaluđerović, Bojanić, Šabanović, Đurđevac 2, Radulović 1, Nikolić 4, Čizmović 1.