Katastrofa Rudara

Rudar je u večerašnjem revanšu u Rumuniji doživio pravu katastrofu u duelu sa Štincom sa 40:15 (21:9).
88 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 26.02.2011. 23:14h

Rukometaši Rudara neslavno su se oprostili od evropske scene. Nakon poraza u Pljevljima (31:22), Rudar je u večerašnjem revanšu u Rumuniji doživio pravu katastrofu u duelu sa Štincom sa 40:15 (21:9), u revanš meču osmine finala Čelendž kupa.

Razlika u kvalitetu je bila evidentna još u prvom meču, a Rumuni su pitanje pobjednika u ovom duelu riješili još u prvom poluvremenu.

Štinca - Rudar 40:15 (21:9)

Bakau – Dvorana: Dedeman”. Gledalaca: 1.500. Sudije: Nabukau i Kuljik (Bjelorusija). Sedmerci: Štinca 4 (4), Rudar 4 (3). Isključenja: Štinca 8, Rudar 8 minuta.

Štinca: Tamaš, Janku 1, Rotaru 5, Gita 4, Bondar 8, Ramba 6, Manea 2, Bujor 3, Gurkovski 1, Dospinesku 1, Grieze 5, Sipoš 1, Paunika 3,Tevzadze.

Rudar: Anđelić, Jablan 2, Mašković, Grujičić 3, Lacmanović, Matović, Purić, Kovačević 5, Crnogorac, Sošić, Milić 1, Kaluđerović, Koćalo 4, Simonović.