Nova pobjeda rukometašica Budućnosti: Jauković dvocifrena protiv Podravke

1555 pregleda 0 komentar(a)
Đurđina Jauković, Foto: Filip Roganović

Rukometašice Budućnosti pobijedile su večeras u Grudama, u pripremnom meču, ekipu Podravke iz Koprivnice 33:31 (18:13).

To je osmi trijumf podgoričkog tima u devetom pripremnom meču za narednu sezonu.

Budućnost je juče u Grudama slavila i protiv Bjelovara.

Crnogorskog prvaka do pobjede vodila je Đurđina Jauković sa deset, dok je Majda Mehmedović postigla šest golova.

Istakle su se i Barbara Lazović i Nina Bulatović sa po četiri, dok su Matea Pletikosić i Tatjana Brnović postigle po tri gola.

U strijelce su se upisale i Sanja Vujović, Ema Ramusović i golmanka Marina Rajčić.

Rajčić je u prvom poluvremenu upisala šest, a Emili Sando u nastavku deset odbrana.

Na turniru u Grudama, trener Dragan Adžić nije mogao da računa na kapitena Milenu Raičević i krilo Jovanku Radičević.