Crna Gora izgubljena u napadu: 17 minuta bez gola za težak poraz od Danske

U prvom meču drugog kola Francuska je deklasirala Sloveniju 27:17.

Ažurirano: 06.12.2020. 22:03h
Završeno
21:54h

Težak poraz Crne Gore od Danske u drugom kolu grupe A - 28:19.

Katastrofalna igra u napadu u drugom poluvremenu, 17 minuta bez gola - rezultat nije mogao da bude drugačiji.

"Lavice" sada igraju meč za prolaz u drugu fazu protiv Slovenije u utorak od 18 i 15.

I Slovenke imaju dva poraza.

U prvom poluvremenu je Crna Gora imala kakav-takav ritam i plan, nakon 30 minuta imala dva gola minusa (13:11), igru kojom je mogla da se suprotstavi domaćinu.

U nastavku potpuni krah - serija grešaka, loših šuteva, ali i sjajnih odbrana Sandre Toft - serija od 17 minuta bez gola i put u poraz bez povratka.

Po četiri gola postigle su Jovanka Radičević i Ema Ramusović, koliko i Larke Pedersen, Trine Jensen i Mia Bidstrup u danskom timu.

21:43h

Totalni haos u napadu Crne Gore - greške, loši šutevi, odbrane Toft, za 20 minuta samo dva gola!

21:39h

21:13 za Dansku, izgleda da je sve gotovo.

21:38h

Nastavljena serija - 20:13, 45. minut. Samo dva gola u drugom poluvremenu.

Crna Gora je 11 minuta bez gola.

21:36h

Sandra Toft je skinula zicer Andrei Klikovac, 11 odbrana ima golmanka Danske.

21:33h

Bijeg Danske - 19:13, 41. minut.

4:0 serija Dankinja, teška situacija za Crnu Goru, koja ima ogromne probleme u napadu.

21:28h

17:13 - prvi put četiri razlike za Dansku, loš period u igri "lavica".

21:24h

15:13, Majda Mehmedović.

15:12, Dankinje čuvaju plus tri - Mija Bidstrup pod prečku.

21:21h

Despotović sa igračicom više - 14:12.

21:19h

14:11 za Dansku, najveće vođstvo na meču, gol Larke Pedersen u prvom minutu nastavka.

21:03h

Danska na poluvremenu vodi 13:11.

21:01h

Sedmerac je izborila Matea Pletikosić, Radičević bila precizna - 11:10, Dankinje su imale igračicu manje.

21:00h

Larke Pedersen za 11:9, nakon što Jelena Despotović nije iskoristila zicer.

20:57h

Prvi gol Dijane Ujkić, 10:9 za Dansku, 25. minut.

20:54h

10:8 za Dansku i prvi tajm-aut Rasmusena.

20:51h

Ema Ramusović je prva napadačka opcija - tri gola, 8;7, 21. minut.

20:50h

Prvi put neka ekipa ima dva gola prednosti - 8:6 za Dansku, gol Kristine Jorgensen.