Barsa se poigrala sa PSŽ-om i ušla u finale

"Sveci" su bolje počeli meč, imali i tri razlike, ali je "blaugrana" već do poluvremena došla do plus pet i lako čuvala prednost, a nekoliko puta bila i na + 7. Na kraju je bilo 37:32

8837 pregleda 0 komentar(a)
Ludovik Fabregas šutira na gol Pari Sen Žermena, Foto: Reuters

Usred sezone 2020/2021. u Kelnu se igra fajnl-for Lige šampiona za rukometaše za prethodnu takmičarsku godinu, čiji je prvi finalista Barselona.

Najtrofejniji evropski klub je rutinski savladao Pari Sen Žermen 37:32 i obezbijedio 14. finale i šansu za 10. titulu.

Najbolji je bio Dika Mem sa osam golova, Aron Palmarson je dao šest, a Ludovik Fabregas i Blaž Janc, koji je ulaskom u 14. minutu promijenio ritam meča, po pet.

U poraženom timu, koji je na dan utakmice ostao i bez drugog igrača zbog koronavirusa (Henrik Toft Hansen se pridružio Luku Steinsu), najbolji je bio Dilan Nai sa devet golova. Mikel Hansen je dao sedam, ali pet iz sedmeraca i imao je pet izgubljenih lopti.

Po 14 odbrana su upisali Kevin Meler i Vensan Žerar.

Od 20.30 časova igra se drugo polufinale Kil - Vesprem.