Kadetkinje poražene od Norveške, igraće za sedmo mjesto

1881 pregleda 0 komentar(a)

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore igraće za sedmo mjesto na kadetskom prvenstvu Evrope u Podgorici.

Izabranice trenera Ivana Terzića poražene su danas u razigravanju za plasman od petog do osmog mjesta od Norveške 33:17 (16:6).

Protivnik crnogorskim kadetkinjama u posljednjem meču na šampionatu, u nedjelju u deset sati, biće poraženi iz duela Rumunije i Hrvatske.

Norveška je u 19. minutu povela 10:4, a prednost je do poluvremena uvećala na deset golova (16:6).

Najefikasnija u crnogorskoj selekciji bila je Jelena Vukčević sa pet golova, dok je sjajno izdanje ponovo imala golmanka Marija Marsenić sa 13 odbrana.