Lovćen rutinski do treće pobjede

Draško Kaluđerović je bio najefikasniji u pobjedničkoj ekipi sa devet golova, po tri manje su za Mojkovac dali Nemanja Barac i Marko Kruščić
RK Lovćen, Foto: Www.facebook.com/rklovcenofficialpage
Ažurirano: 13.10.2017. 17:00h

U prvom meču 3. kola Prve lige za rukometaše, Lovćen je dobrom igrom u drugom poluvremenu stigao do treće pobjede, ovog puta protiv Mojkovca (28:22).

Na utakmici koja je zbog renoviranja parketa u dvorani na Cetinju igrana u podgoričkom „Verdeu”, tim Zorana Abramovića nije blistao u prvom poluvremenu, pa se na odmor otišli sa neriješenim rezultatom (13:13).

Mojkovčani su u nastavku imali i sedmerac pri rezultatu 14:14, ali je Nikola Matović odbranio šut Borisa Savića, da bi na 16:14 „skinuo” penal i Miloša Rakočevića. Od tog trenutka se nije postavljalo pitanje pobjednika...

Draško Kaluđerović je bio najefikasniji u pobjedničkoj ekipi sa devet golova, po tri manje su za goste dali Nemanja Barac i Marko Kruščić.

Preostala dva meča 3. kola se igraju u nedjelju - Mornar 7 od 17 časova dočekuje Partizan, a Jedinstvo je dva sata kasnije domaćin Komovima.