"Lavice" se u velikom stilu oprostile od Morače, u Skoplje sa četiri boda i velikim snovima

67977 pregleda 165 komentar(a)
Ažurirano: 09.11.2022. 19:48h
Završeno
19:34h

“Lavice” su ispunile sve što željele i obećale - dale su sve u tri meča pred domaćim navijačima, u fantastičnoj atsmoferi u Morači, a rezultat su tri pobjede u grupi D, za maksimalna četiri boda u drugoj fazi takmičenja, koja se igra u Skoplju.

U posljednjem meču u Podgorici pobijedile su Poljsku 26:23, spektakularnom igrom u drugom poluvremenu, nakon neizvjesnih 30 minuta, te nezaboravno izdanje Jovanke Radičević, koja je u posljednjem meču pred crnogorskom publikom, postigla 12 golova.

19:30h

26:21, Đina Malović.

19:29h

25:21, 12 golova Jovanke Radičević, tri minuta do kraja.

19:28h

24:21, Poljakinje se bore do kraja.

19:26h

Milena Raičević je završila sama akciju koju je otvorila osvojenom loptom, 24:19.

19:24h

Moglo je da bude problema, ali je Jertelek promašila zicer iz kontre, pogodila je prečku, ostaje 23:19.

19:22h

Poljska ima karakter, ne predaje se - Voznjak za 23:19.

19:18h

I još jednom, 11. put, a treći na prazan gol, Jovanka Radičević, 23:17.

19:16h

22:16, deseti gol Jovanke Radičević, osvojena lopta, prazna mreža i plus šest...

19:15h

21:16, Đina Jauković pogađa...

19:12h

Važan gol Tanje Brnović da se smiri mini-serija Poljske, pa još jednom vihorna Ivona Pavićević - 20:15.

19:11h

Dva vezana gola Poljske, Labuda iz kontre, 18:15.

19:09h

Tek drugi gol Poljske u nastavku, 18:14, Kobilinska iz penala...

19:08h

18:13 - Ivona Pavićević ne griješi, još jedna asistencija Milene Raičević.

19:07h

Ponovo odlična odbrana, pa dva promašena napada za plus pet...

19:04h

Isključenje Jovanke Radičević.

19:03h

17:13, Malović, ovo je sada pravi ritam "lavica".

19:02h

16:13 - nestvarna Jovanka Radičević, još jedan lob, deveti gol.

19:00h

Prvi put dva gola razlike, 15:13 - osmi gol Jovanke Radičević. Precizna sa sedam metara, nakon kazne koju je izborila Brnović, uz isključenje Vjertelek.