Neagu: Sa ovakvim suđenjem ne može da se igra rukomet

"Vidjelo se od prvog minuta na kakav se način sudi. Nema to veze sa Crnom Gorom, volim Crnu Goru. Nisu djevojke krive. Ali mi smo bile bolja ekipa i zaslužile smo bar bod", ocijenila je bivša rukometašica Budućnosti

6805 pregleda 13 komentar(a)
Neagu, Foto: Denis Dukovski/24rakomet.mk

Najbolja rumunska rukometašica Kristina Neagu razočarana je suđenjem na jučerašnjoj utakmici protiv Crne Gore.

Rumunkama je meč protiv "lavica" bio bitan za nastavak sna o plasmanu u polufinale, ali su na kraju izgubile 35:34 i ostale bez završnice.

Bivša rukometašica Budućnosti poručila je da je njena selekcija u ovom meču oštećena, te da je u finišu meča Itana Grbić napravila duplu prije nego što je izborila sedmerac

"Vidjelo se od prvog minuta na kakav se način sudi. Nema to veze sa Crnom Gorom, volim Crnu Goru. Nisu djevojke krive. Ali mi smo bile bolja ekipa i zaslužile smo bar bod. Ne može tako da se igra rukomet, sa ovakvim suđenjem. Nema šanse da igrate protiv takvih odluka. Ove djevojke ne znaju šta se dogodilo, ne znaju šta su sudile. Volio bih da sudije gledaju mečeve i vide svoje greške. Na našim utakmicama sudije ne idu da vide šta se desilo. Na ostalim utakmicama uvijek se gleda video. Mislim da je u posljednjem napadu Itana Grbić napravila duplu prije nego što je izborila sedmerac. Sudije nikada ne žele da vide akcije na snimku. I ne razumijem zašto. Bila je to izuzetno važna utakmica. Mislim da to nije u redu", rekla je Kristina Neagu za Gazetu sporturilor.