Crna Gora glatko poražena od Francuske

70 pregleda 0 komentar(a)
Ženska juniorska rukometna reprezentacija, Foto: Euro2017slo.com
Ažurirano: 02.08.2017. 17:05h

Ženska juniorska rukometna reprezentacija neće igrati u polufinalu Evropskog prvenstva u Sloveniji.

Izabranice Tatjane Jeraminok poražene su od Francuske rezultatom 28:18 u posljednjem meču glavne faze, pa ih sada čeka razigravanje od petog do osmog mjesta.

Crnogorske rukometašice su bile u igri do poluvremena, rezultat na odmoru je bio 7:7, ali je potom Francuska bila furiozna i u drugih 30 minuta je postigla čak 21 gol.

Milica Čarapić i Tatjana Jovićević su sa po pet golova bile najbolje u timu Crne Goredok je Branka Konatar pogodila četiri puta.

U Francuskoj su se istakle Žanela Blonbu i Karihma Eko, koje su postigle po šest pogodaka.

Crna Gora prvi meč u razigravanu za petu poziciju igra u petak od 14.30 protiv Holandije.

Crna Gora - Francuska 18:28 (7:7)

Celje - Dvorana "Golovec". Gledalaca: 50. Sudije: Ilieva i Karbeska (Makedonija). Sedmerci: Crna Gora 2 (1), Francuska 2 (1). Isključenja: Crna Gora 4, Francuska.

Crna Gora: Marinović, Zečević, Čogurić, Konatar 4, Adžić, Đoković 2, Čarapić 5, Ćorović, Nišavić 1, Šaranović, Jovićević 5, Brnović, Terzić, Šćepanović, Tomić, Novaković 1.

Francuska: Frank, Depujse, Tond, Menu 3, Bromi 1, Gotje 2, Lasur 2, Deba 1, Nokandi 3, Kife, Eko 6, Sanja 1, Fofana, Ploton 2, Fal 1, Blonbu 6.