Budućnost u finišu slomila uporni Krim

Marta Batinović u dvorani u kojoj se proslavila kao golmanka Podravke odbranila čak 19 šuteva, od čega tri iz sedmeraca
77 pregleda 0 komentar(a)
Kristina Neagu, Foto: Rk-podravka.hr
Ažurirano: 25.03.2017. 17:49h

I poslije treće utakmice u Regionalnoj ligi, rukometašice Budućnosti imaju maksimalan učinak - nakon pobjeda nad Vardarom i Podravkom u Podgorici, „plave” su u Koprivnici savladale i Krim (28:24).

Do sredine drugog poluvremena utakmica je bila potpuno izjednačena, uz malu prednost Podgoričanki, koje su u finišu slomile otpor upornih Slovenki.

Najefikasnija je bila Katarina Bulatović sa sedam golova, jednim više od Dragane Cvijić, a Kristina Neagu je bila nerješiva enigma za Krim - pogodila je pet puta, asistirala, odvlačila protivnice...

Izvanredna je bila i Marta Batinović, koja je u dvorani u kojoj se proslavila kao golmanka Podravke odbranila čak 19 šuteva, od čega tri iz sedmeraca.

Tim Dragana Adžića sjutra (16) igra sa Vardarom.

Budućnost - Krim 28:24 (13:12)

Koprivnica - Dvorana Gimnazije „Frano Galović”. Gledalaca: 150. Sudije: Gubica i Milošević (Hrvatska). Sedmerci: Krim 8 (5). Isključenja: Budućnost 6, Krim 6 minuta.

Budućnost: Zečević, Batinović (16 odbrana i tri sedmerca), Ujkić, Neagu 5, Jauković 1, Pletikosić, Agović, Cvijić 6, Irman 3, Premović, Bulatović 7, Pavićević 3, Ramusović 2, Ahruk, Lazović, Grbić 1.

Krim: Stefanišin, Marinček (14 odbrana), Pandžić, Georgijev, Benko, Abina, Jeriček 6 (2), Hrnčič, Bajramoska 2, Omoregi 1, Zulić 3 (1), Koren 4 (1), Barič 1, Kamdop 3, Amon 2, Zrimšek.