Ferer i Vavrinka u osmini finala

Teniser iz Alikantea je u pariškoj dvorani "Bersi" za sat i 23 minuta igre otpremio Ukrajinca Oleksandra Dolgopolova - 6:2, 6:2.
51 pregleda 0 komentar(a)
David Ferer, Foto: Reuters
Ažurirano: 03.11.2015. 15:43h

Španac David Ferer prvi je igrač koji se plasirao u osminu finala ovogodišnjeg Mastersa u Parizu.

Ukrajinac se u oba seta držao do 2:2, kada je Ferer pravio serije od po 4:0 za konačnu presudu.

Ferer u osmini finala čeka boljeg iz duela Marin Čilić - Grigor Dimitrov.

Prošao je i Sten Vavrinka, koji je bio siguran protiv Bernarda Tomića (6:3, 7:6). Australijanac je kod vođstva 6:5 u drugom setu propustio set-loptu, dok je u taj-brejku prokockao dva mini-brejka prednosti.

Vavrinka će u osmini finala igrati protiv Viktora Troickog, koji je u dva seta bio bolji od Amerikanca Soka (6:2, 6:3).

Novak Đoković igra večeras protiv Brazilca Belućija, dok ostali najbolji kreću sjutra - Federer igra sa Sepijem, Marej sa pobjednikom meča Verdasko - Ćorić, a Nadal sa boljim iz duela Rosol - Garsija-Lopes.