Ana Ivanović protiv Šafaržove u polufinalu Rolan Garosa

Ivanovićeva je za samo 75 minuta forhendom potpuno demolirala igru Eline Svitoline (6:3, 6:2), protiv koje sada vodi sa 7:0 u međusobnim duelima.
52 pregleda 2 komentar(a)
Ana Ivanović, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 02.06.2015. 14:20h

Ani Ivanović prija ljubav sa fudbalerom Bajerna Bastijanom Švajnštajgerom - najbolja srpska teniserka plasirala se u polufinale Rolan Garosa nakon briljantne igre i pobjede nad Ukrajinkom Elinom Svitolinom (6:3, 6:2).

Ivanovićeva je za samo 75 minuta forhendom potpuno demolirala igru protivnice, protiv koje sada vodi sa 7:0 u međusobnim duelima.

Šampionka iz 2008. godine će se u meču za plasman u drugo finale boriti protiv protiv Čehinje Lusije Šafaržove, koja je takođe u dva seta, ali dosta teže, savladala Španjolku Garbine Muguruzu (7:6, 6:3).

Dvije teniserke čuvale su servis u prvom setu sve do taj-brejka, u kojem je Čehinja bila koncentrisanija i preciznija, slavivši sa 6:3.

U drugom setu nije bilo dileme, pa će teniserka koja je prije dva dana eliminisala šampionu Mariju Šarapovu, imati priliku da se bori za ulazak u finale.

U druga dva četvrtfinala sjutra se sastaju Sara Erani i Serena Vilijams, odnosno Tea Baščinski i Alison van Ujtvank.