Đoković preko Ferera do polufinala sa Iznerom

Prvi reket svijeta je dominirao u skoro svim elementima, imao je tri puta više vinera (34-10), as više (2-1), čak 83 odsto osvojenih poena nakon prvog servisa (Ferer 58 odsto), 18 od 27 osvojenih poena na mreži (Španac 6 od 11), ali i više neiznuđenih grešaka (37-27).
22 komentar(a)
Đoković, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 03.04.2015. 01:30h

Novak Đoković nastavlja pohod ka odbrani titule na Mastersu u Majamiju - srpski teniser je u dva seta završio posao protiv Španca Davida Ferera sa 7:5, 7:5, za sat i 53 minuta igre.

Đoković je iskoristio četiri od sedam brejk prilika, dok je Ferer iskoristio obje šanse koje su mu se ukazale.

Na putu do pete titule u Majamiju, Đokoviću sada u polufinalu stoji Amerikanac Džon Izner, koji je pobijedio Japanca Keija Nišikorija (6:4, 6:3).

Drugi polufinalni par čine Britanac Endi Marej i Čeh Tomaš Berdih.