Pehar pobjednika za 13-godišnjeg Milana Ristova!

U poretku crnogorskih tenisera do 16 godina, ubjedljivo vodi 13-godišnji Milan Ristov!
1152 pregleda 0 komentar(a)
Markuš i Ristov

Otvoreno prvenstvo Podgorice za tenisere do 16 godina pripalo je 13-godišnjaku! Na turniru koji je organizovao TK As, slavio ječlan Eminenta Milan Ristov, koji je u finalu savladao klupskog druga Pavla Markuša 2:0 (6:1, 6:4).

Supertalentovani Ristov, je slavio i na crnogorskom turniru do 16 godina koji je prije mjesec organizovao njegov klub, kao i na turniru do 14 godina.

Ristov je vodeći u poretku nacionalnog prvenstav za igrače do 16 godina.

"Presrećan sam zbog novog osvojenog pehara, jer će mi ove pobjede značiti pred učešće na međunarodnom turniru za igrače do 14 godina u Čačku. Želim da se zahvalim OŠ "Pavle Rovinski", na pomoći i razumijevanje da ispratim zahtjevan takmičarski kalendar, ali i klubu, kao i trenerima Vasu Tomoviću i Špancu Ksavijeu de Kastro Palomino Seri, sa kojim treniram u posljednja tri mjeseca", kazao je supertalentovani 13-godišnji Ristov.

A treća mjesta na turniru na terenima TK As pripala su Miljanu Nikeziću (Eminent) i Goranu Vujkoviću (TK Nikšić). Od Nikezića je u polufinalu bio bolji Ristov, a od Vujkovića Markuš.