Marej eliminisao Zvereva, zakazao duel sa Raonićem

Mađarski predstavnik Marton Fučovič iznenadio Grigora Dimitrova

3339 pregleda 0 komentar(a)
Marej, Foto: AP Photo

Britanski teniser Endi Marej nastavio je da se vraća u formu i već u drugom zvaničnom meču poslije duge pauze napravio veliko iznenađenje na Sinsinati mastersu. Marej je eliminisao petog nosioca Aleksandera Zvereva poslije velike borbe, rezultatom 6:3, 3:6, 7:5.

Meč je trajao dva sata i 32 minuta i obilovao je preokretima, ali na kraju, Škot je imao više snage i stigao je do druge pobjede u 2020, prenosi RTS.

Marej će se u trećem kolu sastati sa Milošem Raonićem koji je pobijedio Dana Evansa, 6:3, 7:5.

U dva seta trijumf je ostvario i prošlogodišnji šampion Danil Medvedev, koji je sa 6:4, 6:4 eliminisao domaćeg predstavnika Markosa Đirona.

Trijumf maksimalnim rezultatom ostvario je i Karen Hačanov, dok je iznenađenje priredio mađarski predstavnik Marton Fučovič. On je savladao 19. igrača planete Grigora Dimitrova, rezultatom 7:5, 4:6, 6:2.

Fučovič će biti protivnik Filipu Krajinoviću u trećoj rundi, nakon što je srpski reprezentativac iznenadio Dominika Tima.