Masters u Parizu: Cicipas predao, Fric eliminisao Rubljova

Cicipas se požalio na povredu lakta i predao meč

3766 pregleda 1 komentar(a)

Grčki teniser, Stefanos Cicipas završio je učešće na Mastersu u Parizu. On je danas zbog povrede predao meč Alekseju Popirinu.

Cicipas se požalio na povredu lakta i predao meč. Do predaje je došlo u 1. setu pri rezultatu 4:2 za Popirina.

Naredni rival Popirinu biće Džejms Dakvort, koji je pobijedio Italijana Lorenca Musetija sa 6:3, 3:6, 6:3.

Francuski teniser Ugo Gaston plasirao se u osminu finala, pošto je pobijedio 17. igrača svijeta Španca Pabla Karenja-Bustu poslije tri seta, 6:7, 6:4, 7:5.

Gaston, 103. teniser svijeta, pobijedio je poslije dva sata i 36 minuta. On je sedam puta oduzeo servis Špancu, koji je imao pet brejkova.

Amerikanac Tejlor Fric eliminisao je Andreja Rubljova iz Rusije sa 7:5, 7:6. Naredni protivnik biće mu Kameron Nori. Britanac je bio bolji od Rajlija Opelke - 6:3, 6:4.

Njemački teniser Dominik Kepfer plasirao se u osminu finala pobjedom protiv Kanađanina Feliksa Ožea-Alijasima 6:3, 7:5. U narednom kolu igraće sa Hubertom Hurkačom, koji je sa 7:5, 7:6 eliminisao Amerikanca Tomija Pola.

Plasman u osminu finala obezbijedio je i Bugarin Grigor Dimitrov koji je bio bolji od Rusa Karena Hačanova sa 4:6, 6:2, 6:0.