Danka Kovinić stala na startu turnira u Granbiju

NA WTA turniru serije 250 u kanadskom Granbiju izgubila od Poljakinje Magdalene Frenh 7:6, 6:2

5513 pregleda 7 komentar(a)

Danka Kovinić će više od tri mjeseca biti bez pobjede, nakon što je na startu WTA turnira serije 250 u kanadskom Granbiju izgubila od Magdalene Frenh 7:6, 6:2.

Najbolja crnogorska teniserka je dobro počela nastup u gradu u Kvebeku, napravila brejk za 3:0, potom dozvolila izjednačenje, a onda još jednom oduzela servis protivnici i vodila 5:3.

Nije, međutim, iskoristila šansu da osvoji 1. set, koji je izgubila u taj-brejku 7:3.

Poljakinja, koja je 104. na WTA listi, u 2. setu je povela 4:0 i lako riješila pitanje pobjednice.

Danki je ovo bio peti uzastopni poraz. Crni niz je počeo na Rolan Garosu protiv prve teniserke svijeta Ige Sfjontek, a potom je gubila i od Magde Linete, Jasmine Paolini, Nurije Parisas-Dijas i sada od Frenh.

U međuvremenu je zbog problema sa povredom propustila i Vimbldon.