Fric nakon maratona zakazao polufinale sa Đokovićem

Amerikanac u tri seta bolji od Feliksa Ože-Alijasima

9824 pregleda 7 komentar(a)

Više od dva i po sata su Tejlor Fric i Feliks Ože-Alijasim čuvali servis u međusobnom okršaju na Završnom mastersu u Torinu, sve do šestog gema u odlučujućem setu.

Tada je Amerikanac prelomio, oduzeo servis Kanađaninu i stigao do pobjede koja ga je odvela u polufinale.

Fric je slavio 7:6, 6:7, 6:2, pa će se za plasman u finale boriti sa Novakom Đokovićem, prvoplasiranim iz crvene grupe.

U prvom setu nije viđena nijedna brejk šansa, a onda je Fric dozvolio četiri poena rivalu u taj-brejku.

U drugom ih je viđeno svega tri, imao ih je Ože-Alijasim, koji je slavio u taj-brejku 7:5.