Zverev izbacio Raonića, Izner takođe u polufinalu

1 komentar(a)
Aleksandar Zverev, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 19.05.2017. 14:05h

Četvrtfinale je bio krajnji domet Miloša Raonića na Mastersu u Rimu - naturalizovani Kanađanin, momak rođen u Podgorici, poražen je od Njemca ruskog porijekla, Aleksandera Zvereva sa 7:6 (7-4), 6:1, za 91 minut igre.

I Zverev i Raonić su u prvom setu napravili po dva brejka, pa je pobjednik tog dijela igre riješen poslije taj-brejka, koji je Njemac dobio sa 7:4.

U drugom setu na terenu je praktično postojao samo jedan teniser. Zverev je dva puta oduzeo servis protivniku, ne dozvolivši mu nijednu brejk priliku.

Zverev će u polufinalu igrati proitv Džona Iznera. Američki teniser, 24. na ATP listi, u četvrtfinalu je pobijedio osmog tenisera svijeta, Hrvata Marina Čilića sa 7:6, 2:6, 7:6, nakon više od dva i po sata.

U preostala dva četvrtfinala sastaju se Novak Đoković - Huan Martin del Porto i Rafael Nadal - Dominik Tim.