Tri medalje Akademcu na turniru u Mostaru

134 pregleda 0 komentar(a)
TK Akademac, Foto: TK Akademac
Ažurirano: 03.11.2018. 21:56h

Takmičari Tekvondo kluba Akademac iz Podgorice osvojili su dvije zladne i jednu srebrnu medalju u Mostaru sa 10. "Mostar open" ,međunarodnom turniri u obje sportske discipline tekvondoa, sportskoj/olimpijskoj borbi (kyorugi) i tehničkoj disciplini izvođenja formi (poomsae).

U tehničkoj disciplini izvođenje formi (poomsae), u juniorskoj kategoriji u majstorskoj A klasi (kategorija JB-3), zlatnu medalju je osvojila Milena Šćepanović, dok je srebrna bila Sara Arifović.

U sportskoj/olimpijskoj borbi (kyorugi), u A klasi, kadet Dino Arifović (kategorija +65kg) je osvojio zlatnu medalju i na generalnoj rang listi kadeta koji su učestvovali na turniru zauzeo četvrto mjesto.

Na turniru je učestvovalo oko 410 takmičara/ki iz iz 40 klubova iz sedam država.