Budva bez šansi u Zagrebu

Čak 25 minuta i 48 sekundi Budvanima je trebalo da postignu prvi od ukupno tri gola na ovom meču
1 komentar(a)
Petar Ćetković, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 26.11.2016. 18:27h

I četvrto gostovanje Budva je bila nemoćna - nakon Juga, Primorja i Jadran Carina, sada je tim Draga Pejakovića savladala i Mladost (18:3).

Čak 25 minuta i 48 sekundi Budvanima je trebalo da postignu prvi od ukupno tri gola na ovom meču - dao ga je Petar Ćetković u prvom minutu posljednje četvrtine kada je pogodio za 13:1.

Budva je tako upisala četvrti poraz, a ima i pobjedu protiv Mornara, te remi sa Vojvodinom na svom bazenu...

Mladost - Budva 18:3 (3:0, 4:0, 4:0, 7:3)

Zagreb - Bazen na Savi. Sudije: Jović, Franulović (Hrvatska). Igrač više: Mladost 12 (8), Budva 5 (2).

Mladost: Vićan (11 odbrana), Bukić, Mardesić 1, Zović, Biljaka 3, Brlečić 3, Vlahović 2, Lazić 1, Pavičić 1, Paškvalin 3, Valečić 2, Bašić 2, Šulekić, Markić.

Budva: Radić (devet odbrana), Manojlović, Franeta, B. Mitrović, S. Ćetković 1, Vujašević, Đurđić, Kovačević, Rašković, P. Ćetković 2, D. Dragović, Krivokapić, N. Dragović.