Bolji od Kotorana bio je POŠK u Splitu
191 pregleda 0 komentar(a)
Matija Brguljan, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 09.11.2016. 20:01h

Primorac je upisao prvi poraz u sezoni, i to u Splitu - Kotorani su u 4. kolu regionalne A2 lige izgubili od POŠK-a rezultatom 10:9.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena (bilo je 5:5, naš predstavnik je četiri puta vodio), Primorac je dozvolio da u trećem dijelu igre primi četiri gola, a da za osam minuta nijednom ne zatrese mrežu domaćina.

Činilo se da je kod 9:5 poraz neminovan, ali je tim Petra Vica imao spreman odgovor, pa je 46 sekundi prije kraja meča golom Antonija Petrovića smanjio na 10:9.

Kotorska ekipa, ipak, nije ni dobila šansu da juri remi, jer je POŠK svih 46 sekundi proveo u napadu...

Nikola Radonjić je sa tri gola bio najefikasniji u Primorcu, po dva puta su se upisali Dimitrije Kriještorac i Petrović, a po jednom Nikolas Saveljić i Dušan Matković.