Primorac savladao Košice

180 pregleda 0 komentar(a)
Marko Gopčević, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 14.10.2016. 20:18h

Samo na početku utakmice, slovačke Košice su pred svojim navijačima zaprijetile Primorcu i povele 1:0 i 2:1.

U ostatku meča nije bilo nikakvih dilema, jer je tim iz drevnog grada preokrenuo na 5:2, a dva minuta prije kraja 2. četvrtine stekao čak šest golova razlike (9:3).

Blistao je povratnik Marko Gopčević, koji je dao četiri gola, a po dva puta su mrežu zatresli Janko Krivokapić i Dimitrije Kriještorac.

Izabranici Petra Vica danas od 18 časova imaju znato ozbiljniji zadatak, jer se sastaju sa italijanskim Kanotijerijem, koji je u prvom meču turnira slavio protiv mađarskog BVSC-Zugla sa 9:8.

Košice - Primorac 7:12 (2:3, 3:7, 1:1, 1:1)

Košice - Gradski bazen. Gledalaca: 500.

Košice: Hoferika, Vidumanski, Palaščak, Ratkov, Hromada, Kostelnik 1, Kruglov 2, Mitruk, Barger, Markoh 3, Baran, Balaž 1, Krempaski.

Primorac: Zubac, Gopčević 4, Vukasović 1, Petrović, I. Radonjić 1, Saveljić 1, Adžić 1, N. Radonjić, Krivokapić 2, Grgurević, Kriještorac 2, Matković, Popović.