Jadran remizirao sa Špandauom

73 pregleda 0 komentar(a)
Miroslav Ranđić, Foto: Radoje Milić/Facebook
Ažurirano: 28.11.2015. 19:27h

Jadran Carine će morati da čeka na pobjedu u Ligi šampiona makar još neko vrijeme, ali makar je upisao prvi bod.

Novljani su remizirali kod kuće sa Špandauom (9:9) u neizvjesnom meču u kojem su se ekipe smjenjivale u vođstvu.

Jadran je golom Alekse Ukropine poveo sa 7:5 početkom treće četvrtine, ali su iskusni Njemci odgovorili serijom 3:0 i preokrenuli .

Minut i 25 prije kraja meča Jadran je imao napad s igračem više, Stefan Pješivac je nakon tajm-auta bio u dobroj poziciji, ali je pogodio prečku.

Sudije su u posljednjem minutu svirale po kontrafaul na obje strane...

Narednu šansu da upišu prvi trijumf izabranici Vladimira Gojkovića imaju 16. decembra kada u Igalo stiže mađarski Eger.

Eger je večeras savladao Barselonetu, dok je Olimpijakos u Pireju bio bolji od Primorja (7:4).

Jadran Carine - Špandau 9:9 (3:2, 2:3, 3:3, 1:1)

Igalo - Bazen Instituta “Simo Milošević”. Sudije: Ahladiotis (Grčka), Erkoli (Italija).

Jadran Carine: Kandić, Ukropina 2, Popadić, Kovačić, Vidović, Moskov, Banićević 1, Janović 2, Spaić, Ranđić 3, Petrovski, Pješivac 1, Popović.

Špandau: Bakša, Sodadje 2, Šlanštet, Čuk 2, Projs, Jingling 1, Marzuki, Mijers, Stam 4, Doner, Restović, Hambi, Hene.