Budva lako izašla na kraj sa Šibenikom

67 pregleda 0 komentar(a)
Budva-Jug, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 29.01.2014. 19:04h

Budva je u prve dvije četvrtine uradila dovoljno da joj to dozvoli da u nastavku rutinski završi posao do kraja.

Na poluvremenu je protiv Šibenika bilo (8:2), a onda je vjerovatno do opuštanja u igri domaćina pa su Šibenčani u druge dvije dionice bili ravnopravni...

Ipak, osmi trijumf u regionalnom takmičenju nije dolazio u pitanje, pa Budvani na pauzu idu u dobrom raspoloženju.

Amerikanac Džošua Semjuels je sa četiri gola bio najefikasnji u pobjedničkom timu, po dva su upisali Marko Ivančević i Miljan Popović...

Budva – Šibenik 15:9 (2:0, 6:2, 3:3, 4:4)

Budva – Bazen "Dragan Trifunović". Gledalaca: 150. Sudije: Ivanovski, Mišković (Crna Gora). Igrač više: Budva 8 (4), Šibenik ( 8). Peterc: Budva 1 (1), Šibenik 2 (2).

Budva: Lazović (sedam odbrana), Vukmirović 2, Radanović, Ćetković 1, De Trejn, Semjuels 4, Lobov 1, Popović 2, Mitrović 1, Kovačević, Ivančević 2, Paškvalin 1, Zubac, Ma. Konatar 1.

Šibenik: Sučić (deset odbrana), Perkov, Perić, Belamarić 1, Petković 4, Bašić 3, Rončević, Erak 1, E. Seferović, Bulat, Stojanović, Papak, Šparada (tri odbrane), T. Seferović.