Poraz Budve u Splitu

52 pregleda 0 komentar(a)
Semjuels, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 02.11.2013. 19:55h

Budva je samo jednom, i to na startu meča (golom Bogdana Đurđića), vodila u Splitu, sve ostalo je na Poljudu pripalo Mornaru.

Na kraju, domaćin je slavio rutinski 12:7 i nanio Budvanima (koji su sinoć igrali bez prvog centra Frana Paškvalina) četvrti poraz u šest utakmica u regionalnom takmičenju.

Splićani, koje s klupe predvodi bivši hrvatski reprezentativac Zdeslav Vrdoljak, najveću prednost su imali u finišu druge četvrtine (7:1), a sve što je uradio crnogorski šampion bilo je da smanji na tri razlike (10:7) tri minuta prije kraja...

Mornar - Budva 12:7 (3:1, 5:1, 1:4, 3:1)

Split - Bazen na Poljudu. Gledalaca: 200. Sudije: Rak (Hrvatska), Ivanovski (Crna Gora).

Mornar: Bujas, Čagalj, Marinić-Kragić 1, Ćorušić 1, Čalić 4, Lušić, Letica 3, Đogaš 2, Stipić, Burić, Lozina 1, Ban, Stipanović, Butić.

Budva: Lazović, Vukmirović 1, Crepulja, Ma. Konatar, Đurđić 2, Semjuels, Lobov 1, Popović, Marković 1, Kovačević, Ivančević 2, De Trejn, Mi. Konatar, Ćetković.