Budva savladala Primorac u Kotoru

Budvane su predvodili dvostruki strijelci Sergej Lobov, Igo Kruzija i Ejdan Rouč, dok je najefikasniji pojedinac meča bio reprezentativac iz Primorca Nikola Marković (dao tri pogotka)
1 komentar(a)
Ažurirano: 16.02.2013. 18:10h

Furioznom igrom u drugom poluvremenu Budva je osvojila Kotor - četvrtoplasirani tim Jadranske lige je slavio sa 9:6 (3:3, 1:2, 3:1, 2:0) nakon što posljednjih 13 minuta nije primio gol od Primorca.

Kotorani su sredinom prve četvrtine imali i dva gola prednosti (3:1), sredinom treće dionice su imali i 6:5, ali je od tog trenutka sve krenulo nizbrdo.

Tada je Budva sjajnom odbranom i dobrim napadom kaznila svaku grešku sastava Veljka Uskokovića koji je opet podbacio u napadu s igračem više - iskoristio je samo dvije od deset situacija kada je imao brojčanu prednost u vodi...

Budvane su predvodili dvostruki strijelci Sergej Lobov, Igo Kruzija i Ejdan Rouč, a po jednom su pogađali Milan Tičić, Dragan Drašković i Nikola Vukčević.

Najefikasniji pojedinac meča bio je reprezentativac iz Primorca Nikola Marković (dao tri pogotka). Pord njega, upisivali su se još Nikola Sutić, Miljan Popović i Bojan Paunović.

Primorcu je ovo osmi poraz u sezoni, dok je Budva upisala osmi trijumf.

Primorac - Budva 6:9 (3:3, 2:1, 1:3, 0:2)

Kotor - Bazen "Nikša Bućin". Gledalaca: 400. Sudije: Radičević, Curić (Dubrovnik). Igrač više: Primorac 10 (2), Budva 9 (6). Peterci: Budva 1 (1).

Primorac: B.Krivokapić (osam odbrana), Đurović, Marković 3, Gopčević, S. Krivokapić, Lučić, Radonjić, Mačić, Sutić 1, Paunović 1, Popović 1, Murišić, Brguljan, Kriještorac.

Budva: Lazović (osam odbrana), Vukmirović, Crepulja, Konatar, Đurđić, Tičić 1, Lobov 2, Kruzija 2, Vukčević 1, Radunović, Ivančević, Drašković 1, Edvards, Rouč 2.