Primorac remizirao protiv POŠK-a

Primorac, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 15.10.2011. 20:11h

Primorac je propustio veliku priliku da upiše drugu pobjedu u Jadranskoj ligi.

Kotorani su početkom posljednje četvrtine imali tri gola prednosti (9:6), ali su Splićani serijom 3:0 izbjegli poraz.

U samom finišu su oba tima imala po jedan napad sa igračem više za pobjedu, ali su mreže ostale netaknute...

Primorac - POŠK 9:9 (2:1, 3:2, 2:3, 2:3) Kotor - Bazen „Nikša Bućin”. Gledalaca: 300. Sudije: Rak (Hrvatska), Ivanovski (Crna Gora). Igrač više: Primorac 10 (4), POŠK 10 (4). Peterci: POŠK 1 (1).

Primorac: Kralj, Lučić, Marković 1, Gopčević 1, Brguljan 1, Đurović, Car 2, S. Krivokapić, Fanfani, Paunović, Popović 2, Murišić 2, B. Krivokapić, Čučković.

POŠK: Jelovina, Lušić 2, Prižmić, A. Franičević 1, Buha 1, Matutinović 1, Sarić 2, Maras 1, Jaić, Šerbl, Jakaša, M. Franičević 1, Bujas, Travnikar.