Primorac izgubio i od Istanbula

Primorac je ranije izgubio sve šanse za plasman u osminu finala, a turnir u Atini završio je bez bodova.
Lompar, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 09.10.2011. 13:31h

Primorac je još juče porazom od Dinama iz Moskve izgubio svaku šansu da se plasira među 16 najboljih ekipa u Kupu Evrope, a današnji meč protiv Istanbula je pokazao da su Kotorani definitivno daleko od evropskih ekipa - izgubili su i od skromnog Istanbula rezultatom 11:10 na kraju turnira u Atini.

Primorac je tako turnir pred koji je imao ambicije da osvoji jedno od prva dva mjesta i nastavi evropsku priču završio sa tri poraza i na bolan način se oprostio od međunarodne scene, praktično bez reakcije...

Sa drugog kvalifikacionog turnira iz Atine plasman dalje su izborili Panionios i ruski Dinamo.