Jadran bez šansi u Italiji

Novljani su u prvom poluvremenu praktično izgubili meč, jer je Reko u tih 16 minuta igre napravio veliku razliku (na odmoru je bilo 8:1), koju je do kraja rutinski i održavao.
53 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 17.09.2011. 21:57h

Niko nije ni očekivao da mladi igrači Jadrana mogu da naprave iznenađenje protiv Pro Reka. Đenovljani su na debiju u regionalnom takmičenju savladali šampiona sa 14:6.

Novljani su u prvom poluvremenu praktično izgubili meč, jer je Reko u tih 16 minuta igre napravio veliku razliku (na odmoru je bilo 8:1 za domaćina), koju je do kraja rutinski i održavao.

Reko je bio lišen pomoći crnogorskih reprezentativaca Aleksandra Ivovića i Borisa Zlokovića, ali ni to nije bio problem italijanskom timu - novajlije Sandro Sukno i Duško Pijetlović su sa po tri gola bili nakefikasniji, iskusni Norbert Madaraš i Tamaš Kašaš su dodali po dva... Protiv takvih veličina Jadran sinoć definitivno nije imao šansi.

U timu Ivice Tucaka najbolji su bili Danijel Premuš, Luka Sekulić i Đorđe Tešanović sa po dva pogotka.

Pro Reko - Jadran 14:6 (3:1, 5:0, 4:3, 3:3)

Reko - Gradski bazen. Gledalaca: 400. Sudije: Brala i Franulović (Hrvatska). Igrač više: Pro Reko 12 (8), Jadran 8 (4).

Pro Reko: Pastorino (11 odbrana), Burić 1, Madaraš 2, Sukno 3, Kašaš 2, Felugo 1, Tampesti, Perone, Pijetlović 3, Zloković, Ivović, Molina 1, Prainović 1.

Jadran: Šćepanović (devet odbrana), Sekulić 2, Sarić, Tešanović 2, Vidović, Latinović, Baničević, Gojković, Premuš 2, Beltrane, Kandić, Tomašević, Krizman.