Crnogorski juniori poraženi od Hrvatske

Tim Petra Vica je na startu bio bolji od Uzbekistana (22:8), ali danas nije imao šansi, jer je protivnik već nakon prve četvrtine imao veliku prednost (5:2).
68 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 29.08.2011. 11:42h

Juniorska vaterpolo reprezentacija poražena je od Hrvatske sa 10:6 (5:2, 3:2, 1:1, 1:1) u drugom meču na Svjetskom prvenstvu.

Murišić i Vico su sa po dva gola bili najefikasniji u crnogorskom timu, po jednom su se upisali Sarić i Lučić.

Crna Gora sjutra igra protiv Brazila od 18 časova i 40 minuta.

Hrvatska - Crna Gora 10:6 (5:2, 3:2, 1:1, 1:1) Volos - Gradski bazen. Gledalaca: 200. Sudije: Ramos (Portugal), Filiksac (Turska). Igrač više: Hrvatska 7 (5), Crna Gora 11 (3). Peterci: Crna Gora 1 (1).

Hrvatska: Bijač, Benić 1, Marinić-Kragić 4, Ivanković 1, Geratović 3, Santini, Vlahović, Milaković, Visković 1, Pavičić, Macan, Lušić, Juraj Selem.

Crna Gora: Kandić, Subotić, Marković, Porobić, Nikčević, Baničević, Fanfani, Sarić 1, Latinović, Murišić 2, Popović, Vico 2, Lučić 1.