Budva preslišala Mornar

Golman gostiju Bijač je postigao gol sa svoje polovine 13 sekundi prije kraja druge četvrtine nakon što je prekinuo kontru koju je počeo Denis Šefik
Ažurirano: 19.02.2011. 19:38h

Budva je opravdala ulogu favorita u duelu sa Mornarom iz Splita u meču koji nije imao veći rezultatski značaj.

Budvani su slavili sa 13:8, a najbolji pojedinci meča su bili Darko Brguljan, strijelac pet golova, i Predrag Jokić, koji je pored svog imena upisao tri pogotka.

Budva, inače, nije imala problema sa Splićanima, jer je od samog starta imala kontrolu, ali je jedan detalj posebno interesantan - golman gostiju Bijač je postigao gol sa svoje polovine 13 sekundi prije kraja druge četvrtine nakon što je prekinuo kontru koju je počeo Denis Šefik.

Budva M:tel - Mornar 13:8 (3:1, 4:3, 4:2, 2:2)

Budva - Bazen „Dragan Trifunović”. Gledalaca: 150. Sudije: A. Adžić (Kotor), Radičević (Dubrovnik). Igrač više: Budva M:tel 6 (4), Mornar 8 (4).

Budva M:tel: Šefik (četiri odbrane), Petković 1, Bašić 1, Danilović, Kovačević, Tičić, Pejaković, Pasković 2, Vukčević 1, Brguljan 5, Nikolić, Jokić 3, Lazović (sedam odbrana), Bojd.

Mornar: Bijač 1, Burić 1, Marinić, Ćerošić, Kalebić, Oreb 1, Jerković 1, Podrug, Čalić 1, Butić, Marelja 1, Čagalj, Antonijević 2, Bratić.