Jadran porazom od Radničkog praktično izgubio šanse za F4

Konstantin Averka postigao dva, Danilo Radović i Uroš Vučurović po gol

3689 pregleda 0 komentar(a)

Vaterpolisti Jadrana poraženi su danas od Radničkog 7:4 (0:0, 2:3, 3:0, 2:1) u trećem kolu turnira grupe B Regionalne lige u Dubrovniku.

Nakon prve četvrtine u kojoj nije bilo golova, Novljani su na poluvrijeme imali gol prednosti (3:2), u nastavku postigli samo jedan pogodak i ovim porazom praktično izgubili šanse da se nađu na fajnl-foru.

Najefikasniji kod Jadrana bio je Konstantin Averka sa dva gola. Danilo Radović i Uroš Vučurović postigli su po gol.

Kod Radničkog, Nemanja Stanojević je imao dva gola, Aleksa Ukropina jedan...Dobar na golu bio je Dobožanov.

Novljani na četvrtom mjestu imaju pobjedu i dva poraza, dok je drugoplasirni Radnički upisao sve tri pobjede.

Jadran naredni meč igra danas u 17 časova protiv Solarisa iz Šibenika.

DUBROVNIK – Bazen u Gružu. Bez prisustva publike. Sudije: Maro Savinović (Dubrovnik) i Robert Tioco (Split).

JADRAN HN: Tešanović, D. Radović 1, Vučurović 1, Obradović, Vujović, Averka 2, Murišić, Gardašević, Maskat, Baničević, Brkić, Petković, Đurović, V. Radović. Trener: Radanović.

RADNIČKI: Dobožanov, Rašović, Stanojević 2, Janković 1, Toholj, Krug, Ukropina 1, Branković, Pljevančić 1, Miličić 1, Lukić 1, Panić, Todorovski, Radulović. Trener: Stevanović.