Iznenađenje u Budvi: Kataro izjednačio protiv Primorca

Majstorica se igra u subotu, takođe u Budvi

4180 pregleda 1 komentar(a)

Vaterpolisti Katara priredili su iznenađenje u drugoj utakmici polufinala plej-ofa i produžili nadu da mogu do finala.

Kotorani su u gradskom derbiju savladali Primorac nakon boljeg izvođenja peteraca - 12:11, dok je u regularnom dijelu susreta rezultat bio 9:9.

Ništa u drugoj utakmici polufinala nije nagovještavalo senzaciju, jer su izabranici Sandra Sukna sredinom treće četvrtine vodili 9:6. Ali, više od 10 minuta nijesu zatresli mrežu rivala...

Najbolji u pobjedničkom timu bi je Marko Mršić sa četiri gola. Petar Vujošević je postigao tri, dva Bojan Paunović i po jedan Dragan Marković, Miljan Popović i Božo Vuksanović.

Dušan Matković je sa četiri gola bio najefikasniji u Primorcu, kapiten Marko Gopčević postigao je tri...

Majstorica se igra u subotu, takođe u Budvi, a bolji iz tog duela u finalu će se sastati sa Jadranom ili Budvanskom rivijerom. Novljani u polufinalnoj seriji vode 1:0. Druga utakmica je sjutra u Budvi.