Jadran ponovo ispustio pobjedu i ostao bez plasmana u narednu rundu

Novljani remizirali sa Savonom - 11:11

6907 pregleda 1 komentar(a)

Vaterpolisti Jadrana remizirali su jutros sa Savonom (11:11) u 3. kolu druge runde kvalifikacija za Ligu šampiona.

Novljani su još jednom na turniru ispustili pobjedu - italijanski tim je gol za izjednačenje postigao u posljednjoj sekundi, a strijelac je bio Nikolo Roki.

Jadran je bolje otvorio meč, u nekoliko navrata u 1. poluvremenu imao i dva gola prednosti (2:0, 3:1, 4:2 i 5:3).

Ipak, u drugom poluvremenu Savona je izjednačila, a onda i vodila - 7:6 i 8:7. Jadran je ponovo preokrenuo, poveo 10:8, ali je opet ispustio pobjedu.

Najefikasniji kod Novljana bio je Danilo Radović sa pet pogodaka. Uroš Vučurović, Dimitrije Obradović, Jovan Vujović, Luka Murišić, Martin Gardašević i Matija Sladović postigli su po jedan gol.

Kod Savone se istakao crnogorski internacionalac Nebojša Vušković sa tri gola.