Jadran lako preplivao Kataro za drugi trijumf

Novljani slavili 14:1, prvi gol su primili u pretposljednjem minutu treće četvrtine

1836 pregleda 1 komentar(a)

Jadran je savladao Kataro drugog dana polufinalnog turnira u Budvi i stigao do druge pobjede u Kupu Crne Gore.

Očekivano lako su slavili Novljani - rezultat je bio 14:1.

Kataro je juče u prve dvije četvrtine mučio Primorac, a večeras nije imao snage da makar nagovijesti sličnu partiju.

Jadran je, naime, vodio i 13:0, čak je prvi gol primio u pretposljednjem minutu treće četvrtine (postigao ga je Josip Rajhel u napadu s igračem više).

"Rezultatski je velika razlika, ali je u početku bilo napeto. Bolja smo ekipa i opravdali smo ulogu favorita", rekao je adut Jadrana Martin Gardašević.

Jovan Vujović je sa tri pogotka bio najefikasniji u Jadranu, po dva su postigli Damjan Vujičić, Uroš Vučurović i David Stevović...

"Novljani su bolji, a u ovom trenutku i mnogo spremniji i uigraniji od nas", kazao je igrač Katara Petar Vujošević.

Tim sa Škvera sjutra od 19 sati u bokeljskom derbiju igra sa Primorcem, u 17 počnje duel Budvanska rivijere Budve i Katara.