Gojković: Možemo da žalimo za šansama, ali i da budemo zadovoljni partijom

11735 pregleda 12 komentar(a)

Od specijalnog izvještača "Vijesti"

Selektor vaterpolo reprezentacije Crne Gore Vladimir Gojković je svjestan da je da je njegov tim ostavio dobar utisak na startu Svjetskog prvenstva, uprkos porazu od Mađarske rezultatom 12:8.

"Mađarska je zasluženo pobijedila. Od finiša druge četvrtine je bila u prednosti, a mi možemo da žalimo nakon neiskorišćenih šansi u prvom dijelu utakmice kada smo fizički potpuno parirali - rekao je Gojković.

Domaćin je meč prelomio serijom 6:0 kada je od 3:4 stigao do 9:4.

- Kasnije smo ostali u manjoj rotaciji, sa mnogo ličnih grešaka, ali možemo da budemo zadovoljni kako se utakmica odvijala. Bilo je, naravno, i grešaka, ali treba sve to da arhiviramo i da se okrenemo narednom meču protiv Gruzije - istakao je Gojković.