Primorac namučio Honved, ali poraz je bio neminovan

Mađari slavili 7:6 na startu turnira u Zagrebu

4623 pregleda 0 komentar(a)

Primorac je ostavio dobar utisak na startu turnira u Zagrebu, ali nije mogao da izbjegne poraz na putu ka osmini finala Evrokupa.

Kotorski vaterpolisti su u glavnom gradu Hrvatske izgubili od Honveda (7:5) u duelu u kojem su bili u igri gotovo 30 minuta.

Presudio je pojedinačni kvalitet mađarske ekipe, ali Primorac sada vidi šansu da dođe do jednog od prva dva mjesta u grupi.

Honved je uglavnom kontrolisao rezultat, a do razlike koja mu garantuje miran finiš je stigao u samo šezdesetak sekundi početkom posljednje četvrtine.

Tada je golovima Sombora Eklera i Petera Šugara poveo 7:5 i taj rezultat je bio na snazi sve do 14 sekundi prije kraja kada je pogodio Vuk Drašković.