Poraz Jadrana, ništa od nokaut faze Evrokupa

Bolji od crnogorskog šampiona je bio domaćin Šabac koji se, kao i Trst, plasirao među 16 najboljih

2208 pregleda 1 komentar(a)

Jadran je evropsku sezonu okončao na kvalifikacionom turniru za Evrokup u Šapcu.

Novljani su u posljednjem meču, u kojem im je bila neophodna pobjeda od makar dva gola razlike, poraženi od domaćina (9:5).

Šabac je prošao, kao i Trst - oba tima su bila bolja od crnogorskog šampiona ovog vikenda.

Jadran je protiv Šapčana očajno otvorio utakmicu, gubio je 4:0, a prvi gol je postigao tek u drugom minutu druge četvrtine kada je Danilo Radović smanjio na 4:1.

Preokret je, ipak, bio nemoguća misija, pa je srpski predstavnik do kraja bez problema sačuvao prednost i prošao među 16 najboljih.

"Jako loše smo otvorili utakmicu. Šanse kroz šuteve koje smo imali iz plitke zone rivala smo loše odradili, a i golman je bio odličan. Kada se tako loše krene, onda je sve teže, iako smo imali prilike da uhvatimo priključak", rekao je trener Jadrana Petar Radanović.

Strijelci za Jadran su bili Radzivon Zizudin i Danilo Radović sa po dva gola, upisao se i Džejk Muskat.